اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان تجهیزات پزشکی ایران

اتحادیه تولید کنندگان و صادر کنندگان تجهیزات پزشکی ایران

هدف ما ارتقاء سطح تولید تجهیزات پزشکی ایرانی ،بالابردن کیفیت ورقابت با علم روز دنیا ،صادرات به بازارهای جهانی وحمایت از شرکتهای دانش بنیان میباشد

درباره توسان

شرکت توسان با هدف اثبات راه حل های موثر در کاهش هزینه ها و بهبود زندگی نوزادان، از طریق نوآوری در زمینه مراقبت های پزشکی، در سال 1362 بنیانگذاری شد. این شرکت پیشگامی در تولید محصولات مخصوص سیستم های احیا نوزاد در ایران بوده است. اولین محصول توسان “انکوباتور نوزاد” با نام “مژده” می باشد؛ این دستگاه از زمان تولید، به عنوان اصلی ترین محصول این شرکت در نظر گرفته شده است که همچنان در حال تولید است.
فعالیت توسان برای توسعه نوآوری هایی متمرکز بر کاهش هزینه ها، افزایش بهره وری و ارتقا کیفیت محصولات خود در سراسر دنیا همچنان ادامه دارد. این شرکت قصد دارد در بازار تکنولوژی و تجهیزات پزشکی احیای نوزاد پیشتاز باشد. هدف ما تنها یک تولید کننده بودن نیست، بلکه در نظر داریم راهنما و پیشرویی برای روش های جدید چالش برانگیز درمان و آموزش پزشکی باشیم. ویژگی های خاص و دوستدار مصرف کننده موجود در محصولات توسان تا جایی گسترده شده است که شامل سیستم های احیا کننده نوزاد، فتوتراپی خانگی، فتوتراپی اینتنزیو، کات نوزاد، هود اکسیژن (اکسی هود)، و هد هلدر به علاوه محصول اصلی این شرکت، انکوباتور، می باشد. جهت توسعه و ارتقا محصولات، توسان همیشه تکنولوژی های نوین را جذب کرده و به کار برده است. جدید ترین پروژه این شرکت فتوتراپی خانگی است که در نمایشگاه دانمارک ارائه و برنده جایزه شد. این محصول به منظور درمان زردی نوزادان تازه متولد شده دارای فواید بسیاری ست . در مرکز تلاش های توسان جهت نوآوری، تیم توسعه و طراحی این شرکت است که در راستای توسعه و ارتقا محصولات مطابق با استاندارد های بین المللی عمل می کند. در حال حاضر محصولات توسان نه تنها در معروف ترین بیمارستان های سراسر ایران مورد استفاده قرار می گیرند، بلکه به بازارهای کشورهای روسیه، ترکیه، آلمان، لبنان، عراق، مراکش، لیبی، یمن، امارات متحده عربی، عربستان صعودی و سایر کشورها راه یافته اند. ، کلیه محصولات این شرکت به راحتی به CE, ISO 13485, ISO 9001, free sale با دارا بودن گواهی نامه های سراسر دنیا صادر می شوند.


تلفن:

72965000

فکس:

22362814

ایمیل :

info@tosanco.com

وب سایت:

tosanco.com