اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان تجهیزات پزشکی ایران

اتحادیه تولید کنندگان و صادر کنندگان تجهیزات پزشکی ایران

هدف ما ارتقاء سطح تولید تجهیزات پزشکی ایرانی ،بالابردن کیفیت ورقابت با علم روز دنیا ،صادرات به بازارهای جهانی وحمایت از شرکتهای دانش بنیان میباشد

درباره رمز آسا

شرکت رمزآسا در سال 1371 به شماره ثبت 95708 در تهران به ثبت رسید و از آن تاریخ در سایه ربع قرن فعالیت مستمر ، تجربه ای گرانقدر در امر تولید، توزیع و فروش انواع آمبولانس و تجهیزات پزشکی به دست آورده است. احساس تعهد و مسئولیت پذیری در قبال مشتریان، اندیشه غالب بر اذهان مدیران و کارکنان شرکت بوده و مدیریت سازمان، هدف کسب و کار شرکت را جلب رضایت مشتریان از طریق ارائه محصولات و خدمات مطلوب تعریف می نماید.

کارخانجات این شرکت در شهر صنعتی هشتگرد و منطقه ویژه اقتصادی فرودگاه پیام احداث گردیده که دارای بخش های مختلف از جمله سالن های ساخت، تولید و مونتاژ، آزمایشگاه، بخش کنترل کیفیت و ساختمان اداری و فنی می باشد.همچنین دفتر مرکزی و نمایشگاه این شرکت در قلب تهران بزرگ جهت پاسخگویی به نیاز مشتریان محترم فعالیت دارد. محصولات و خدمات شرکت رمزآسا در حال حاضر عبارتند از: طراحی،ساخت و فروش انواع آمبولانس و خودروهای ویژه امدادی طراحی،ساخت و فروش انواع اتوبوس آمبولانس و مراکز پزشکی سیار طراحی،تولید و فروش انواع تجهیزات پزشکی مورد استفاده در مراکز اورژانس و آمبولانس طراحی،تولید و فروش انواع ساکشن های پزشکی مشاوره در زمینه راه اندازی مراکز اورژانس و امداد پزشکی آموزش همگانی اقدامات کمک های اولیه مشاوره در خصوص طراحی انواع تجهیزات پزشکی MEDASA علامت تجاری ثبت شده محصولات شرکت رمزآسا می باشد. این علامت تجاری در حال حاضر به دلیل کیفیت بالای محصولات و خدمات ارائه شده از اعتبار قابل توجهی در ایران و بسیاری از کشورهای جهان برخوردار است.

تلفن:

61047

فکس:

66906840

ایمیل :

info@ramsasa.com

وب سایت:

ramsasa.com