اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان تجهیزات پزشکی ایران

اتحادیه تولید کنندگان و صادر کنندگان تجهیزات پزشکی ایران

هدف ما ارتقاء سطح تولید تجهیزات پزشکی ایرانی ،بالابردن کیفیت ورقابت با علم روز دنیا ،صادرات به بازارهای جهانی وحمایت از شرکتهای دانش بنیان میباشد

درباره شيماپرتو

شركت شيماپرتو با بيش از ربع قرن تجربه در زمينه تجهيزات تشخيصي تصويربرداري پزشكي، هم اكنون مسئوليت فروش و خدمات پس از فروش تجهيزات پزشكي كمپاني SHIMADZU ژاپن، سيستمهاي PACS كمپاني INFINITT كره جنوبي و چندين كمپاني معتبر بين‌المللي ديگر را عهده‌دار است. اين شركت در سال 1385 فعاليت خود را با توليد دستگاه هاي راديولوژي، راديولوژي موبايل و سي‌آرم شيمادزو بصورت CKD و SKD گسترش داد و در حال حاضر به عنوان توليدكننده دستگاه هاي راديولوژي و تنها دارنده پروانه “ساخت ایران” دستگاه رادیولوژی دیجیتال در ایران می باشد. شركت شيماپرتو مهمترين عامل پيشرفت خود را خدمات با كيفيت بالا مي‌داند و با پياده سازي و استقرار سيستمهاي نوين مديريت كيفيت نظير ISO9001:2015 ،ISO13485:2016 و ISO10002:2014 سعي در ارائه بهترين خدمات به جامعه پزشكي و سلامت كشور دارد.اميد است اين شركت بتواند با حركات انجام شده گامي به سوي هدف نهايي خود كه همانا رضايت بيشتر مشتريان مي‌باشد بردارد.

چشم انداز:

ارایه محصولات و خدمات پشتیبانی قابل اعتماد و با کیفیت بالا در حوزه تصویربرداری تشخیص پزشکی به بخش سلامت کشور و منطقه از طریق همکاری با تولیدکنندگان برتر بین المللی، بهره برداری از پرسنل مجرب و متعهد، تولید، تحقیق و توسعه و ایجاد ارزش افزوده برای مشتریان، پرسنل و صاحبان سهام شرکت.

ماموریت:

شرکت شیماپرتو میخواهد تولیدکننده، صادرکننده، واردکننده و ارایه دهنده خدمات و راه حل های نوین و برتر انفورماتیک پزشکی و تصویربرداری تشخیص پزشکی به مراکز درمانی سطح کشور و منطقه باشد.

تلفن:

88314156

فکس:

88825442

ایمیل :

info@shimaparto.com

وب سایت:

shimaparto.com