اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان تجهیزات پزشکی ایران

درباره شيماپرتو

شركت شيماپرتو با بيش از ربع قرن تجربه در زمينه تجهيزات تشخيصي تصويربرداري پزشكي، هم اكنون مسئوليت فروش و خدمات پس از فروش تجهيزات پزشكي كمپاني SHIMADZU ژاپن، سيستمهاي PACS كمپاني INFINITT كره جنوبي و چندين كمپاني معتبر بين‌المللي ديگر را عهده‌دار است. اين شركت در سال 1385 فعاليت خود را با توليد دستگاه هاي راديولوژي، راديولوژي موبايل و سي‌آرم شيمادزو بصورت CKD و SKD گسترش داد و در حال حاضر به عنوان توليدكننده دستگاه هاي راديولوژي و تنها دارنده پروانه “ساخت ایران” دستگاه رادیولوژی دیجیتال در ایران می باشد. شركت شيماپرتو مهمترين عامل پيشرفت خود را خدمات با كيفيت بالا مي‌داند و با پياده سازي و استقرار سيستمهاي نوين مديريت كيفيت نظير ISO9001:2015 ،ISO13485:2016 و ISO10002:2014 سعي در ارائه بهترين خدمات به جامعه پزشكي و سلامت كشور دارد.اميد است اين شركت بتواند با حركات انجام شده گامي به سوي هدف نهايي خود كه همانا رضايت بيشتر مشتريان مي‌باشد بردارد.

چشم انداز:

ارایه محصولات و خدمات پشتیبانی قابل اعتماد و با کیفیت بالا در حوزه تصویربرداری تشخیص پزشکی به بخش سلامت کشور و منطقه از طریق همکاری با تولیدکنندگان برتر بین المللی، بهره برداری از پرسنل مجرب و متعهد، تولید، تحقیق و توسعه و ایجاد ارزش افزوده برای مشتریان، پرسنل و صاحبان سهام شرکت.

ماموریت:

شرکت شیماپرتو میخواهد تولیدکننده، صادرکننده، واردکننده و ارایه دهنده خدمات و راه حل های نوین و برتر انفورماتیک پزشکی و تصویربرداری تشخیص پزشکی به مراکز درمانی سطح کشور و منطقه باشد.

تلفن:

88314156

فکس:

88825442

ایمیل :

info@shimaparto.com

وب سایت:

shimaparto.com