اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان تجهیزات پزشکی ایران

اتحادیه تولید کنندگان و صادر کنندگان تجهیزات پزشکی ایران

هدف ما ارتقاء سطح تولید تجهیزات پزشکی ایرانی ،بالابردن کیفیت ورقابت با علم روز دنیا ،صادرات به بازارهای جهانی وحمایت از شرکتهای دانش بنیان میباشد

درباره عالی پیام

شرکت مهندسی پزشکی عالی پیام بعنوان اولین و تنها تولیدکننده دستگاههای جراحی چشم فیکو / ویترکتومی در ایران و خاورمیانه بمنظور بومی سازی محصولات هایتک در سال 1374 تاسیس شد. شرکت کار خود را بهمراه تعدادی از متخصصین زبده چشم پزشکی و کارشناسان مجرب مهندسی پزشکی و با هدف طراحی و تولید تجهیزات و ملزومات چشم پزشکی آغاز کرد و جزو اولین شرکتهای دانش بنیان شناسایی و معرفی شد.
عالی پیام در اولین قدمهای فعالیت خود با طراحی و تولید دستگاه ویترکتومی برنده جایزه رتبه سوم خلاقیت از دهمین جشنواره بین المللی خوارزمی و جایزه کار آفرینی شیخ بهایی شد. تولید، عرضه و صادرات محصولات مختلف چشم پزشکی منطبق با آخرین استانداردهای معتبر اروپا CE و همچنین انتخاب کارشناسانه و واردات برخی محصولات و برندهای با کیفیت از سراسر دنیا، مانند انواع لیزرها ، اکوگرافی ها ، سیستمهای تصویربرداری و مواد مصرفی و کلینیکی باعث اعتبار و خوشنامی عالی پیام در این حوزه شده است . اکنون عالی پیام متشکل از کارشناسان خبره و آموزش دیده ، مهندسین مجرب، پرسنل بخش R&D ، خط تولید، بازاریابی و فروش و همچنین بخش اداری، برای ده ها نیروی کار اشتغال زایی کرده است که در حال ارائه بهترین خدمات ممکن به مشتریان در جهت جلب رضایت آنها و ارتقاء سطح کیفی درمان در بخش سلامت می باشد .

 

تلفن:

88745925

فکس:

88745926

ایمیل :

office@aalipayam.Com

وب سایت:

aalipayam.Com