اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان تجهیزات پزشکی ایران

اتحادیه تولید کنندگان و صادر کنندگان تجهیزات پزشکی ایران

هدف ما ارتقاء سطح تولید تجهیزات پزشکی ایرانی ،بالابردن کیفیت ورقابت با علم روز دنیا ،صادرات به بازارهای جهانی وحمایت از شرکتهای دانش بنیان میباشد

درباره فرزانه آرمان

شرکت فرزانه آرمان(FarTest) پیشرو در حوزه تحقیقات و تولید محصولات پزشکی، آزمایشگاهی و دارویی در سال 1378 با هدف تولید فرآورده های بیولوژیک آزمایشگاهی و تشخیص طبی در داخل کشور شروع به فعالیت نموده است. این شرکت دارنده گواهی نامه مدیریت کیفیت تجهیزات پزشکی ISO 13485:2016 با بیش از دو دهه تجربه در حوزه تحقیقات و تولید محصولات آزمایشگاهی می باشد و با هدف تولید فرآورده های بیولوژیک آزمایشگاهی و تشخیص طبی در داخل کشور در راستای پیشبرد سلامت جامعه اقدام به راه اندازی یکی از بزرگترین و مجهزترین مراکز تحقیقاتی تولیدی در زمینه فعالیت های بیولوژیک آزمایشگاهی نموده است.

چشم انداز:
شرکت فرزانه آرمان چشم انداز خود را به عنوان شرکتی پیشتاز در تولید فرآورده ها و محصولات آزمایشگاهی در خاورمیانه ترسیم نموده است. ما در تلاشیم که همواره مورد اعتماد مشتریان خود قرار گرفته و برای آنها تجربه رضایت بخشی را در استفاده از محصولات تشخیصی دقیق و ارائه خدمات بی نظیر ایجاد نماییم.
به منظور دستیابی به این مهم، شرکت فرزانه آرمان متعهد شده است که مسئولیت-پذیری کارکنان خود را به نیازها و خواسته های مشتریان افزایش دهد و کارکنان همواره ارزش های سازمان را در پیش روی چشم خود نگه دارند.

ماموریت:

ماموریت شرکت فرزانه آرمان بهبود سلامت جامعه از طریق توسعه روش های تشخیصی نوآورانه و قابل اعتماد برای تشخیص و درمان بیماری ها است.

 

تلفن:

031-42695550

فکس:

42695558- 031

ایمیل :

info@fartest.ir

وب سایت:

fartest.ir