اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان تجهیزات پزشکی ایران

درباره فرزانه آرمان

شرکت فرزانه آرمان(FarTest) پیشرو در حوزه تحقیقات و تولید محصولات پزشکی، آزمایشگاهی و دارویی در سال 1378 با هدف تولید فرآورده های بیولوژیک آزمایشگاهی و تشخیص طبی در داخل کشور شروع به فعالیت نموده است. این شرکت دارنده گواهی نامه مدیریت کیفیت تجهیزات پزشکی ISO 13485:2016 با بیش از دو دهه تجربه در حوزه تحقیقات و تولید محصولات آزمایشگاهی می باشد و با هدف تولید فرآورده های بیولوژیک آزمایشگاهی و تشخیص طبی در داخل کشور در راستای پیشبرد سلامت جامعه اقدام به راه اندازی یکی از بزرگترین و مجهزترین مراکز تحقیقاتی تولیدی در زمینه فعالیت های بیولوژیک آزمایشگاهی نموده است.

چشم انداز:
شرکت فرزانه آرمان چشم انداز خود را به عنوان شرکتی پیشتاز در تولید فرآورده ها و محصولات آزمایشگاهی در خاورمیانه ترسیم نموده است. ما در تلاشیم که همواره مورد اعتماد مشتریان خود قرار گرفته و برای آنها تجربه رضایت بخشی را در استفاده از محصولات تشخیصی دقیق و ارائه خدمات بی نظیر ایجاد نماییم.
به منظور دستیابی به این مهم، شرکت فرزانه آرمان متعهد شده است که مسئولیت-پذیری کارکنان خود را به نیازها و خواسته های مشتریان افزایش دهد و کارکنان همواره ارزش های سازمان را در پیش روی چشم خود نگه دارند.

ماموریت:

ماموریت شرکت فرزانه آرمان بهبود سلامت جامعه از طریق توسعه روش های تشخیصی نوآورانه و قابل اعتماد برای تشخیص و درمان بیماری ها است.

 

تلفن:

031-42695550

فکس:

42695558- 031

ایمیل :

info@fartest.ir

وب سایت:

fartest.ir